Immo te koop in dottenijs

Te koop
België
Henegouwen
Dottenijs
LADEN...

€ 329.000

Huis te koop Dottenijs, ref. 1391887
Villa met 5 slaapkamers

SPLENDIDE VILLA SEMI-PLAIN-PIED ÉRIGÉE SUR UN TERRAIN DE 690M²,(sud) SITUÉE DANS UN CLOS RÉSIDENTIEL CALME TOUT EN ETANT PROCHE DU CENTRE DU VILLAGE ...

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373550,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373564,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373565,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373566,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373567,

Le Clos Des Canadiens, Dottenijs, ref. 1391797,

€ 420.000

7711 Dottenijs, ref. 1473708
Villa met 3 slaapkamers op verdieping 1
Bewoonbare oppervlakte: 210 m².

Situation paisible et recherchée , dans une rue prisée tout en étant à seulement deux pas du centre du village , découvrez cette superbe vil...

Dottenijs, ref. 1391986,

Dottenijs, ref. 1405422,
Villa met 5 slaapkamers op verdieping 1

Dottenijs, ref. 1397190,
Villa met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 120 m².

€ 188.645

7711 Dottenijs, ref. 1391796
Nieuwbouw Project met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 140 m².

"Le Clos des Canadiens". 19 habitations "à saisir" , neuves, tout confort, de construction entièrement traditionnelle. TOP situation au calme et proc...

7711 Dottenijs, ref. 1429930
Huis met 3 slaapkamers

Heel mooie volledig gerenoveerde GESLOTEN BEBOUWING bestaande uit een inkomhall, heel ruime living met zithoek en eetkamer, volledig geïnstalleerde ke...

€ > 1.000.000

Dottenijs, ref. 1403892,
Boerderij met 5 slaapkamers op verdieping 1
Bewoonbare oppervlakte: 850 m².

Dottenijs, ref. 1392199,
Villa met 4 slaapkamers

7711 Dottenijs, Rue Des Pensées, ref. 1385395
Nieuwbouw Koopwoning - Traditioneel Fix met 3 slaapkamers

Laatste nieuwbouwwoning te koop. Oppervlakte van 382 m². Goede oriêntatie. Gelegen in een groene omgeving en op slechts enkele minuten van het centrum...

7711 Dottenijs, Rue Du Trieu, ref. 704332
Nieuwbouw Koopwoning - Systeembouw met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 153,66 m².

Centraal en rustig gelegen woning met 3 slaapkamers. Er is een goede woon-werkverbinding via snelweg en op wandelafstand van het centrum en winkels. C...

7711 Dottenijs, Rue Du Trieu, ref. 704324,

Centraal en rustig gelegen, goede woon-werkverbinding via snelweg. Mooie bouwloten met een uitstekende oriëntering voor gesloten en halfopen bebouwing...

7711 Dottenijs, Rue Du Trieu 1, ref. 910817

Centraal en rustig gelegen loten bouwgrond, goede woon-werkverbinding via snelweg. Mooie bouwloten met een uitstekende oriëntering. De verkaveling is ...

7711 Dottenijs, Rue Du Trieu 1, ref. 912905

Centraal en rustig gelegen verkaveling te Dottignies. Er is een goede woon-werkverbinding via snelweg en op wandelafstand van het centrum en winkels. ...

Te koop
België
Henegouwen
Dottenijs