Immo te koop in duisburg

Te koop
België
Vlaams-Brabant
3080 Duisburg
LADEN...

€ 530.184

Huis te koop Duisburg, Achterstraat, ref. 1078383
Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 150 m².

Prachtige nieuwbouwwoning INCLUSIEF ZONNEPANELEN te koop. Deze zeer mooie open bebouwing is gelegen in de nabijheid van het centrum van Duisburg. De w...

€ 440.370

3080 Duisburg, Achterstraat, ref. 1369394
Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 142 m².

Prachtige nieuwbouwwoning INCLUSIEF ZONNEPANELEN te koop !!!. Deze zeer moderne halfopen bebouwing is gelegen in de nabijheid van het centrum van Duis...

Duisburg, ref. 1057620,

Duisburg, ref. 1057796,

Duisburg, ref. 1057783,

Duisburg, ref. 1057788,

Duisburg, ref. 1057635,

Duisburg, ref. 1057655,

Duisburg, ref. 1057664,

Duisburg, ref. 1057764,

Duisburg, ref. 1057767,

€ 498.514

3080 Duisburg, Achterstraat, ref. 1057812
Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 160 m².

Prachtige nieuwbouwwoning INCLUSIEF ZONNEPANELEN te koop !!!. Deze zeer moderne open bebouwing is gelegen in de nabijheid van het centrum van Duisburg...

€ 473.861

3080 Duisburg, Achterstraat, ref. 1057706
Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 170 m².

Prachtige nieuwbouwwoning MET ZONNEPANELEN te koop. Deze zeer moderne open bebouwing is gelegen in de nabijheid van het centrum van Duisburg. Woning i...

Duisburg, ref. 1057819,

Bekijk ook deze eigendommen te koop in de buurt van Duisburg

Jezus Eiklaan 1 / 3, Tervuren, ref. 1420610,
Appartement met 3 slaapkamers

Instapklaar en ruim appartement met 3 slaapkamers. Goede ligging, vlotte bereikbaarheid en toch rustige omgeving. (bushalte aan de overkant van de st...

Tervuren, ref. 1500786,
Villa met 5 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 220 m².

Te koop aangeboden, een zeer gunstig gelegen en ruime villa (bewoonbare oppervlakte  van ca. 220 m²!), vlakbij verbindingsweg naar Leuven en Brussel, ...

Edelweisslaan 18, Tervuren, ref. 1428350,
Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 115 m².

GEEN BEZOEKEN MEER! Wij bieden een zeer leuke en goed onderhouden, rustig gelegen eengezinswoning te koop aan, met mooie, volledig zuid-gerichte tuin....

Tervuren, ref. 1469138,
Woning met 4 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 222 m².

Wij bieden een recente, goed gelegen én energiezuinige eengezinswoning te koop aan. Perfect in orde! INSTAPKLAAR! De woning is gelegen op wandelafstan...

Tervuren, ref. 1469140,

Wij bieden een uniek gelegen projectgrond te koop aan, MET VERGUND PROJECT! De bouwvergunning geeft toelating tot het laten optrekken van drie prachti...

Bekijk het volledige aanbod te koop in Tervuren.

Te koop
België
Vlaams-Brabant
3080 Duisburg