Grond te koop in langdorp

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3201 Langdorp
LADEN...

€ 169.000

Grond te koop Langdorp, Oude Mechelsebaan 407, ref. 857864

Heel mooi gelegen perceel bouwgrond voor open bebouwing mét achterliggend zeer uitgestrekt perceel bosgrond. Ideaal voor natuur- en/of dierenliefhebbe...

€ 118.500

3201 Langdorp, ref. 1596412

Deze grond is zeer rustig gelegen op een steenworp van Aarschot en oprit naar Leuven. Woning open bebouwing, met breedte van 10m en diepte van 12m. Vo...

Bekijk ook deze gronden, bouwgronden te koop in de buurt van Langdorp

Rillaar, ref. 1605939,

Deze grond van 13a80 heeft een straatbreedte van meer dan 29m !! Hierop kan een woning gebouwd worden van 9,1 m breed en 12m diep (zie plannen). Daarn...

Herseltsesteenweg 1, Aarschot, ref. 1454915,

Ontwikkelaar Kolmont.biz ontwikkelt een multifunctioneel bedrijvenpark ‘Witte Molen’ te Aarschot, bestaande uit 18 KMO-units en 15 bedrijfsgronden. H...

Bloemsehoeve, Aarschot, ref. 828798,

Danneels verkoopt 16 kavels voor open bebouwing , allen gelegen rondom een plein. Ideaal voor jonge gezinnen of mensen die willen bouwen in een  a...

Aarschot, ref. 1459939,

TE LAAT VOOR LOT 1 MAAR ER IS NOG 1 INTERESSANTE BOUWGROND VOOR GESLOTEN BEBOUWING TE KOOP : Lot 2 : VP 83.500,-€ Bestemming : één ééngezinswoning waa...

Aarschot, ref. 1452340,

Op deze grond kan u een woning bouwen in half open verband. Op 5min van centrum Aarschot. Tuin op het Zuiden. Ook plannen en prijzen van te bouwen won...

Aarschot, ref. 1521109,

Aarschot, ref. 1521110,

Aarschot, ref. 1521111,

Aarschot, ref. 1057646,

Aarschot, ref. 1057744,

Aarschot, ref. 1057820,

Prachtig perceel voor open bebouwing te koop in nieuwe verkaveking te Gelrode - Baan op Rotselaar Perceel is 9 are 05 ca groot en heeft een bouwbreedt...

Aarschot, ref. 1521085,

Aarschot, ref. 1521086,

Aarschot, ref. 1521087,

Aarschot, ref. 1521088,

Aarschot, ref. 1521089,

Aarschot, ref. 1521090,

Aarschot, ref. 1521091,

Bekijk het volledige aanbod gronden, bouwgronden te koop in Aarschot.

Suggesties

Grond te koop

Langdorp

€ 169.000

Grond te koop

Langdorp

€ 118.500

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3201 Langdorp