Grond te koop in langdorp

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3201 Langdorp
LADEN...

€ 141.000

Grond te koop Langdorp, Oude Mechelsebaan 407, ref. 857864

Perceel bouwgrond voor open bebouwing. Vrij van bouw. Dit perceel wordt voorgesteld met een voorgecreëerde woning. Uiteraard kunt u dit voorstel nog w...

€ 199.000

3201 Langdorp, ref. 1430814

Deze grond is super rustig gelegen en heeft een breedte van meer dan 20m. Bouwdiepte gelijkvloers 15m, verdieping 12m. Zeer landelijk gelegen met uitz...

Bekijk ook deze gronden, bouwgronden te koop in de buurt van Langdorp

Bloemsehoeve, Aarschot, ref. 828815,

Diestsesteenweg 135, Rillaar, ref. 1247852,

Perceel bouwgrond van 13 a 59 ca voor open bebouwing - geen bouwverplichting. Gelegen langs de Diestsesteenweg, de baan die Scherpenheuvel met Aarscho...

Kortakker , 3202, Rillaar, ref. 1274338,

Uitzonderlijk mooi gelegen perceel bouwgrond voor open bebouwing van 9 are 22 ca (loten 2A en 2B op het verkavelingsplan), grenzend aan een bos. Geleg...

Aarschot, ref. 1459939,

2 INTERESSANTE BOUWGRONDEN TE KOOP : Eén voor het bouwen van een halfopenbebouwing en één voor een geslotenbebouwing. Bestemming : één ééngezinswonin...

Aarschot, ref. 1289580,

BOUWGROND TE KOOP met een breedte van +/- 19 m, een totale oppervlakte van +/- 9 a en een mooi uitzicht op de achterliggende weiden. Momenteel is dez...

Aarschot, ref. 1057646,

Aarschot, ref. 1057744,

Aarschot, ref. 1521107,

Aarschot, ref. 1521108,

Aarschot, ref. 1521109,

Aarschot, ref. 1521110,

Aarschot, ref. 1521111,

Aarschot, ref. 1521085,

Aarschot, ref. 1521086,

Aarschot, ref. 1521087,

Aarschot, ref. 1521088,

Aarschot, ref. 1521089,

Aarschot, ref. 1521090,

Bekijk het volledige aanbod gronden, bouwgronden te koop in Aarschot.

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3201 Langdorp