Woning niet te koop lot

Lot ,

  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Zeer mooie, praktische renovatie met luxetoets adres weten?

Gepubliceerd op 19-4-2011

Woning met 3 slaapkamers.

U zult een gevoel van welbehagen en geborgenheid ervaren in deze verfijnde woning. Zij is afgewerkt in trendy rustige kleuren, geniet van veel lichtinval, een gezellige haard en een prachtig terras in blauwe steen met jacuzzi en moderne vijver met afsluiting en tuinhuisje. 8 jaar geleden werd zij volledig gerenoveerd. Zij biedt u verder een ruime living met schuifraam naar het terras en zicht op de tuin, een praktische superingerichte keuken met ruime gaskookplaat, bijkeuken, badkamer met bad, 2 lavabo's en dubbele douche, 3 slaapkamers. Als luxetoets: open haardcassette, jacuzzi in de tuin, aangelegd terras en vijvertje. Mogelijk garage te huren op 10m.Zeer goed EPC. € 263.000

Indeling : Badkamer , Berging , Kelder , Keuken , Living , Open haard , Pool House , Slaapkamer (3) , Terras , Toilet , Tuin , Vijver
  • Detailinfo
  • Financieel
585348
15,00 m
1950
Oost
In aanvraag
In aanvraag

Welke rente krijgt uw buurman?

  FormuleDuurQuotiteit
1,60%
21/09/2017
Argenta
9290 Berlare
vast
20 jaar
70%
1,50%
21/09/2017
Argenta
9290 Berlare
vast
15 jaar
70%
1,71%
20/09/2017
Axa
8940 Wervik
vast
18 jaar
80%
1,80%
6/09/2017
Belfius
1860 Meise
vast
20 jaar
100%
2,45%
23/08/2017
ING
1800 Peutie
vast
15 jaar
100%
2,20%
20/08/2017
BNP Paribas Fortis
9200 Dendermonde
vast
25 jaar
100%
0,95%
11/08/2017
Belfius
8700 Tielt
var 1/1/1
23 jaar
90%
1,85%
7/08/2017
Record Bank
2170 Merksem (Antwerpen)
var 10/5/5
25 jaar
90%
2,00%
28/07/2017
KBC Bank & Verzekeringen
9060 Zelzate
var 1/1/1
25 jaar
10%
1,45%
24/07/2017
Axa
7000 Mons
vast
20 jaar
80%
Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Huis te koop

Halle (1500)

€ 260.000

Huis te koop

Drogenbos

€ 280.000

Huis te koop

Dworp

€ 258.996