Woning niet te koop lot

Lot ,

  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Zeer mooie, praktische renovatie met luxetoets adres weten?

Gepubliceerd op 19-4-2011

Woning met 3 slaapkamers.

U zult een gevoel van welbehagen en geborgenheid ervaren in deze verfijnde woning. Zij is afgewerkt in trendy rustige kleuren, geniet van veel lichtinval, een gezellige haard en een prachtig terras in blauwe steen met jacuzzi en moderne vijver met afsluiting en tuinhuisje. 8 jaar geleden werd zij volledig gerenoveerd. Zij biedt u verder een ruime living met schuifraam naar het terras en zicht op de tuin, een praktische superingerichte keuken met ruime gaskookplaat, bijkeuken, badkamer met bad, 2 lavabo's en dubbele douche, 3 slaapkamers. Als luxetoets: open haardcassette, jacuzzi in de tuin, aangelegd terras en vijvertje. Mogelijk garage te huren op 10m.Zeer goed EPC. € 263.000

Indeling : Badkamer , Berging , Kelder , Keuken , Living , Open haard , Pool House , Slaapkamer (3) , Terras , Toilet , Tuin , Vijver
  • Detailinfo
  • Financieel
585348
15,00 m
1950
Oost
Nee
In aanvraag
In aanvraag

Welke rente krijgt uw buurman?

  FormuleDuurQuotiteit
2,00%
11/03/2017
Belfius
2400 Mol
vast
15 jaar
100%
2,11%
10/03/2017
Axa
9100 Sint-Niklaas
vast
25 jaar
80%
2,15%
9/03/2017
BNP Paribas Fortis
3460 Bekkevoort
vast
25 jaar
100%
2,03%
8/03/2017
Bank Nagelmackers
3020 Herent
vast
25 jaar
100%
1,39%
20/02/2017
Fintro
9290 Overmere
vast
10 jaar
80%
1,31%
15/02/2017
Belfius
2800 Mechelen
vast
10 jaar
40%
2,51%
15/02/2017
KBC Bank & Verzekeringen
3500 Sint-Lambrechts-Herk
vast
25 jaar
80%
1,97%
8/02/2017
Fintro
9290 Overmere
vast
25 jaar
80%
1,50%
1/02/2017
Bank Nagelmackers
2260 Westerlo
var 5/5/5
25 jaar
80%
2,05%
23/01/2017
ING
3990 Peer
vast
20 jaar
100%
Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Huis Te koop

Halle (1500)

€ 292.409

Huis Te koop

Drogenbos

€ 299.000

Huis Te koop

Dworp

€ 258.996

Gelijkaardige panden

Huis Te koop

Halle (1500)

€ 292.409

Huis Te koop

Drogenbos

€ 299.000

Huis Te koop

Dworp

€ 258.996