Woning niet te koop lot

Lot ,

  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Zeer mooie, praktische renovatie met luxetoets adres weten?

Gepubliceerd op 19-4-2011

Woning met 3 slaapkamers.

U zult een gevoel van welbehagen en geborgenheid ervaren in deze verfijnde woning. Zij is afgewerkt in trendy rustige kleuren, geniet van veel lichtinval, een gezellige haard en een prachtig terras in blauwe steen met jacuzzi en moderne vijver met afsluiting en tuinhuisje. 8 jaar geleden werd zij volledig gerenoveerd. Zij biedt u verder een ruime living met schuifraam naar het terras en zicht op de tuin, een praktische superingerichte keuken met ruime gaskookplaat, bijkeuken, badkamer met bad, 2 lavabo's en dubbele douche, 3 slaapkamers. Als luxetoets: open haardcassette, jacuzzi in de tuin, aangelegd terras en vijvertje. Mogelijk garage te huren op 10m.Zeer goed EPC. € 263.000

Indeling : Badkamer , Berging , Kelder , Keuken , Living , Open haard , Pool House , Slaapkamer (3) , Terras , Toilet , Tuin , Vijver
  • Detailinfo
  • Financieel
585348
15,00 m
1950
Oost
Nee
In aanvraag
In aanvraag

Welke rente krijgt uw buurman?

  FormuleDuurQuotiteit
2,00%
12/01/2017
ING
9031 Drongen
vast
25 jaar
80%
2,10%
8/01/2017
Crelan
3990 Peer
vast
20 jaar
100%
2,25%
5/01/2017
Fintro
2340 Beerse
vast
25 jaar
90%
1,60%
3/01/2017
Record Bank
9550 Herzele
var 10/5/5
20 jaar
80%
2,20%
28/12/2016
Argenta
9620 Zottegem
vast
20 jaar
80%
1,60%
27/12/2016
VDK Spaarbank
9620 Zottegem
var 5/5/5
20 jaar
80%
2,19%
16/12/2016
Axa
2910 Essen
vast
17 jaar
50%
1,79%
15/12/2016
Axa
8790 Waregem
vast
20 jaar
80%
2,13%
14/12/2016
DVV
3500 Hasselt
vast
25 jaar
50%
2,13%
12/12/2016
ING
3500 Hasselt
vast
25 jaar
50%
Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Huis Te koop

Sint-Pieters-Leeuw

€ 289.000

Huis Te koop

Drogenbos

€ 299.000

Huis Te koop

Huizingen

€ 275.028

Gelijkaardige panden

Huis Te koop

Sint-Pieters-Leeuw

€ 289.000

Huis Te koop

Drogenbos

€ 299.000

Huis Te koop

Huizingen

€ 275.028