Woning niet te koop lot

Lot ,

  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Zeer mooie, praktische renovatie met luxetoets adres weten?

Gepubliceerd op 19-4-2011

Woning met 3 slaapkamers.

U zult een gevoel van welbehagen en geborgenheid ervaren in deze verfijnde woning. Zij is afgewerkt in trendy rustige kleuren, geniet van veel lichtinval, een gezellige haard en een prachtig terras in blauwe steen met jacuzzi en moderne vijver met afsluiting en tuinhuisje. 8 jaar geleden werd zij volledig gerenoveerd. Zij biedt u verder een ruime living met schuifraam naar het terras en zicht op de tuin, een praktische superingerichte keuken met ruime gaskookplaat, bijkeuken, badkamer met bad, 2 lavabo's en dubbele douche, 3 slaapkamers. Als luxetoets: open haardcassette, jacuzzi in de tuin, aangelegd terras en vijvertje. Mogelijk garage te huren op 10m.Zeer goed EPC. € 263.000

Indeling : Badkamer , Berging , Kelder , Keuken , Living , Open haard , Pool House , Slaapkamer (3) , Terras , Toilet , Tuin , Vijver
  • Detailinfo
  • Financieel
585348
15,00 m
1950
Oost
Nee
In aanvraag
In aanvraag

Welke rente krijgt uw buurman?

  FormuleDuurQuotiteit
1,80%
8/12/2016
ING
9000 Gent
vast
15 jaar
80%
2,30%
6/12/2016
DVV
3500 Hasselt
vast
25 jaar
50%
1,90%
30/11/2016
Argenta
2920 Kalmthout
vast
17 jaar
50%
2,54%
29/11/2016
KBC Bank & Verzekeringen
3500 Hasselt
vast
25 jaar
50%
2,36%
29/11/2016
KBC Bank & Verzekeringen
3500 Hasselt
vast
20 jaar
50%
1,64%
19/11/2016
KBC Bank & Verzekeringen
2627 Schelle
vast
18 jaar
90%
2,16%
18/11/2016
Crelan
2800 Mechelen
vast
20 jaar
90%
2,34%
17/11/2016
BNP Paribas Fortis
1700 Dilbeek
vast
20 jaar
20%
2,40%
17/11/2016
BNP Paribas Fortis
1700 Dilbeek
vast
20 jaar
20%
2,40%
17/11/2016
BNP Paribas Fortis
1700 Dilbeek
vast
20 jaar
20%
Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Huis Te koop

Beersel

€ 268.000

Huis Te koop

Lot

€ 268.000

Huis Te koop

Huizingen

€ 275.028

Gelijkaardige panden

Huis Te koop

Beersel

€ 268.000

Huis Te koop

Lot

€ 268.000

Huis Te koop

Huizingen

€ 275.028