Grond te koop in luingne

Grond
Te koop
België
Henegouwen
7700 Luingne

Helaas is er momenteel geen aanbod gronden te koop in Luingne (7700)

Wenst u op de hoogte gebracht te worden van zodra er aanbod gronden te koop in Luingne is, klik dan hier.

Bekijk ook ons overige aanbod te koop in Luingne

Bekijk ook deze eigendommen te koop in de buurt van Luingne

Boulevard Des AlliƩs 299, Moeskroen, ref. 1046622,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373550,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373564,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373565,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373566,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373567,

Moeskroen, ref. 1501136,

Avis aux investisseurs pour cette superbe opportunité . Rentabilité à la clé , locatif mais également à la revente , pour ce terrain à bâtir...

Boulevard D'Herseaux 103, Herzeeuw, ref. 1392259,

Rue Saint Achaire 71 / B, Moeskroen, ref. 1391608,

Herzeeuw, ref. 1398395,

Deze bouwgrond is gelegen op het platteland tussen Herseeuw en Luigne en heeft een oppervlakte van ongv. 2350m2. 8min. centrum Moeskroen 3min. centrum...

Rue Du Trieu, Dottenijs, ref. 704324,

Centraal en rustig gelegen, goede woon-werkverbinding via snelweg. Mooie bouwloten met een uitstekende oriëntering voor gesloten en halfopen bebouwing...

Moeskroen, ref. 1537131,

OP EEN RUSTIGE EN RESIDENTIELE LOCATIE IN MOESKROEN (LUINGNE) PRACHTIG PERCEEL BOUWGROND VAN 1.800 M2 - in een villa omgeving - nabij centrum en oprit...

Rue Georges Desmet, Dottenijs, ref. 752152,

Danneels verkoopt in deze verkaveling nog één bouwgrond voor halfopen bebouwing. Het perceel (lot 4) is 582m² groot en wordt aangeboden zonder bouwve...

Bekijk het volledige aanbod gronden, bouwgronden te koop in Moeskroen.

Suggesties

Suggesties

Grond
Te koop
België
Henegouwen
7700 Luingne