Grond te koop in luingne

Grond
Te koop
België
Henegouwen
7700 Luingne

Helaas is er momenteel geen aanbod gronden te koop in Luingne (7700)

Wenst u op de hoogte gebracht te worden van zodra er aanbod gronden te koop in Luingne is, klik dan hier.

Bekijk ook ons overige aanbod te koop in Luingne

Bekijk ook deze eigendommen te koop in de buurt van Luingne

Moeskroen, ref. 1501136,

Avis aux investisseurs pour cette superbe opportunité . Rentabilité à la clé , locatif mais également à la revente , pour ce terrain à bâtir...

Boulevard Des Alliés 299, Moeskroen, ref. 1046622,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373550,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373564,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373565,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373566,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373567,

Moeskroen, ref. 1412834,

Boulevard D'Herseaux 103, Herzeeuw, ref. 1392259,

Rue Saint Achaire 71 / B, Moeskroen, ref. 1391608,

Herzeeuw, ref. 1398395,

Deze bouwgrond is gelegen op het platteland tussen Herseeuw en Luigne en heeft een oppervlakte van ongv. 2350m2. 8min. centrum Moeskroen 3min. centrum...

Rue Du Trieu, Dottenijs, ref. 704324,

Centraal en rustig gelegen, goede woon-werkverbinding via snelweg. Mooie bouwloten met een uitstekende oriëntering voor gesloten en halfopen bebouwing...

Dottenijs, ref. 1353435,

Prachtig perceel bouwgrond te Dottenijs. Volledig zuid georienteerd kadastraal inkomen: postcode: 7711 grondoppervlakte: 1.450 m² woonoppervlakte: m² ...

Rue Georges Desmet, Dottenijs, ref. 752152,

Bekijk het volledige aanbod gronden, bouwgronden te koop in Mouscron.

Suggesties

Grond
Te koop
België
Henegouwen
7700 Luingne