Grond te koop in moeskroen (incl. deelgemeentes)

Grond
Te koop
België
Henegouwen
LADEN...

€ 75.000

Grond te koop Moeskroen, ref. 1501136

Avis aux investisseurs pour cette superbe opportunité . Rentabilité à la clé , locatif mais également à la revente , pour ce terrain à bâtir...

Boulevard Des AlliƩs 299, Moeskroen, ref. 1046622,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373550,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373564,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373565,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373566,

Georges Desmetstraat, Dottenijs, ref. 1373567,

Moeskroen, ref. 1412834,

Boulevard D'Herseaux 103, Herzeeuw, ref. 1392259,

Rue Saint Achaire 71 / B, Moeskroen, ref. 1391608,

7712 Herzeeuw, ref. 1398395

Deze bouwgrond is gelegen op het platteland tussen Herseeuw en Luigne en heeft een oppervlakte van ongv. 2350m2. 8min. centrum Moeskroen 3min. centrum...

7711 Dottenijs, Rue Du Trieu, ref. 704324,

Centraal en rustig gelegen, goede woon-werkverbinding via snelweg. Mooie bouwloten met een uitstekende oriëntering voor gesloten en halfopen bebouwing...

€ 219.500

7711 Dottenijs, ref. 1353435

Prachtig perceel bouwgrond te Dottenijs. Volledig zuid georienteerd kadastraal inkomen: postcode: 7711 grondoppervlakte: 1.450 m² woonoppervlakte: m² ...

Rue Georges Desmet, Dottenijs, ref. 752152,

Grond
Te koop
België
Henegouwen