Grond te koop in rillaar

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3202 Rillaar
LADEN...

€ 125.000

Grond te koop Rillaar, ref. 1307954

Deze grond heeft een breedte van 16m waardoor een woning van 10m breed kan gebouwd worden. Gelijkvloers: max 15m diep, verdiep max 12m diep.

Bekijk ook deze gronden, bouwgronden te koop in de buurt van Rillaar

Bloemsehoeve, Aarschot, ref. 828815,

Oude Mechelsebaan 407, Langdorp, ref. 857864,

Heel mooi gelegen perceel bouwgrond voor open bebouwing mét achterliggend zeer uitgestrekt perceel bosgrond. Ideaal voor natuur- en/of dierenliefhebbe...

Aarschot, ref. 1459939,

2 INTERESSANTE BOUWGRONDEN TE KOOP : Eén voor het bouwen van een halfopenbebouwing en één voor een geslotenbebouwing. 83.500,-/lot Bestemming : één é...

Aarschot, ref. 1452340,

Op deze grond kan u een woning bouwen in half open verband. Op 5min van centrum Aarschot. Tuin op het Zuiden. Ook plannen en prijzen van te bouwen won...

Aarschot, ref. 1057646,

Aarschot, ref. 1057744,

Langdorp, ref. 1596412,

Deze grond is zeer rustig gelegen op een steenworp van Aarschot en oprit naar Leuven. Woning open bebouwing, met breedte van 10m en diepte van 12m. Vo...

Aarschot, ref. 1057820,

Prachtig perceel voor open bebouwing te koop in nieuwe verkaveking te Gelrode - Baan op Rotselaar Perceel is 9 are 05 ca groot en heeft een bouwbreedt...

Aarschot, ref. 1521085,

Aarschot, ref. 1521086,

Aarschot, ref. 1521087,

Aarschot, ref. 1521088,

Aarschot, ref. 1521089,

Aarschot, ref. 1521090,

Aarschot, ref. 1521091,

Aarschot, ref. 1521092,

Aarschot, ref. 1521093,

Aarschot, ref. 1521094,

Aarschot, ref. 1521095,

Bekijk het volledige aanbod gronden, bouwgronden te koop in Aarschot.

Suggesties

Grond te koop

Rillaar

€ 125.000

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
3202 Rillaar