Grond te koop in tervuren (incl. deelgemeentes)

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant
LADEN...

€ 385.000

Grond te koop Tervuren, ref. 1469140

Wij bieden een uniek gelegen projectgrond te koop aan, MET VERGUND PROJECT! De bouwvergunning geeft toelating tot het laten optrekken van drie prachti...

Duisburg, ref. 1057620,

Duisburg, ref. 1057783,

Duisburg, ref. 1057796,

Duisburg, ref. 1057788,

Duisburg, ref. 1057635,

Duisburg, ref. 1057655,

Duisburg, ref. 1057664,

Duisburg, ref. 1057764,

Duisburg, ref. 1057767,

Duisburg, ref. 1057819,

Grond
Te koop
België
Vlaams-Brabant