Appartement te huur in Aguaviva Callao Salvaje calle el Jable 22

Bewaar
1.290 / maand
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Ontspan bij het geluid van de golven in Callao Salvaje

Gepubliceerd op 4-11-2024

Appartement met 1 slaapkamer op verdieping 3.

Ontdek je nieuwe thuis in het hart van Callao Salvaje! Dit ruime appartement van 60 m² biedt je de mogelijkheid om op slechts 10 minuten lopen van de zee te wonen, met een prachtig uitzicht op het strand vanaf het charmante terras met luifel. De woonkamer beschikt over een volledig uitgeruste open keuken, ideaal om van unieke momenten te genieten. De slaapkamer is ontworpen voor uw comfort, met brede bedden en inbouwkasten. Bovendien is de badkamer onlangs gerenoveerd, met een moderne douchebak.

Deze flat op de derde verdieping, met oost-westoriëntatie, geeft je toegang tot een gemeenschappelijk zwembad, liften en een solarium met sauna, perfect om te ontspannen. Wifi en internationale televisie zijn inbegrepen, zodat je altijd verbonden bent. Met alle benodigde winkels aan de voet van het gebouw is dit appartement perfect voor een onvergetelijk verblijf op Tenerife. Beschikbaar voor verhuur op seizoensbasis, mis deze kans niet!

Indeling : Badkamer , Keuken , m² Binnenruimte , m² exterieur , Slaapkamer , Woonkamer
  • Detailinfo
  • Financieel
3885404
Aguaviva
€ 1.290 / maand
3
In aanvraag
In aanvraag
Niet van toepassing

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

Appartement Te huur
Bewaar

Ingelmunster

€ 750

Villa Te koop
Bewaar

La Manga Del Mar Menor

€ 350.000

Appartement Te koop
Bewaar

Aalst

€ 170.000

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Callao Salvaje in je mailbox

End Code