Appartement te koop in Aelteryck Aalter Stationsstraat 27

Bewaar
426.000
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Tweeslaapkamer appartement met terras op het eerste verdiep

Gepubliceerd op 13-2-2025

Appartement met 2 slaapkamers op verdieping 1.

Dit tweeslaapkamer appartement met een oppervlakte van 108 m² is gelegen op het eerste verdiep van het gebouw Vespera, aan de kant van Sint-Gerolflaan. Het appartement beschikt over een inkomhal met plaats voor een vestiairekast, een afzonderlijk toilet, een lichtrijke woonkamer voorzien van grote raampartijen, een open keuken met kookeiland en praktische berging, twee volwaardige slaapkamers en een badkamer uitgerust met een dubbele wastafel en inloopdouche. Bijkomend biedt dit appartement een zuidelijk georiënteerd terras van 11 m².

Aelteryck combineert duurzame technieken, een hoogwaardige afwerking en een strategische ligging in het centrum van Aalter. Het project biedt niet alleen een uitzonderlijke woonervaring voor de toekomstige bewoners, maar ook een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een handelsruimte met een hoge visibiliteit. Dit alles maakt van Aelteryck een uniek en toekomstgericht woonproject dat de nadruk legt op duurzaamheid en comfort.
 
Tot slot zijn er 11 ondergrondse parkeerplaatsen, 3 afgesloten garageboxen en 9 ondergrondse bergruimtes voorzien, wat voor extra comfort en gemak zorgt voor de bewoners.
 
Benieuwd naar dit nieuwbouwproject in Aalter? Contacteer ons via of 09 27 ... (toon)

Indeling : Badkamer , Berging , Eetkamer , Inkomhal , Keuken , Slaapkamer (2) , Terras , Toilet , Woonkamer
  • Detailinfo
  • Financieel
3961477
Aelteryck
€ 426.000
€ 84.000,00
108,00 m²
2025
Zuid
1
Ja conform
Nee
Ja
In aanvraag
In aanvraag
30
Niet van toepassing
Nee
Bouw vergund
Woongebied
Niet van toepassing
Nee
Ja
Niet overstromingsgevoelig
Klasse A
Klasse A
Niet van toepassing

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

Appartement Te koop
Bewaar

Aalter

€ 400.000 - 450.000

Appartement Te koop
Bewaar

Aalter

€ 400.000 - 450.000

Appartement Te koop
Bewaar

Aalter

€ 400.000 - 450.000

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Aalter in je mailbox

End Code