Nieuwbouw loft te koop in Dour Rue du Roi Albert 50

Bewaar
284.000
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Loft - Rue du Roi Albert, 7370 Dour

Gepubliceerd op 14-3-2023

Nieuwbouw loft met 3 slaapkamers.

Project Espace C is een herontwikkeling van de oude site Câbleries de Dour tot een nieuwe levendige leef- en woonomgeving. Het project omvat de realisatie van nieuwbouw appartementen, industriële lofts en winkelunits. Dit alles met behoud van een opmerkelijk deel van de oude identieke structuur: zelfs de monumentale schouw werd geïntegreerd in een brasserie.
De nieuwbouw appartementen en penthouses in de residentie Espace Câbleries zijn reeds allemaal verkocht, maar er zijn nog lofts beschikbaar in de gerenoveerde kabelfabriek. Met 3 slaapkamers, 1 of 2 badkamers en mooie inpandige terrassen. Uniek wonen op een toplocatie!
Contacteer ons voor meer informatie op het nummer 0472 ... (toon) Onze vertegenwoordigers staan je graag te woord.

Indeling : Badkamer , Slaapkamer (3)

Bekijk het volledige aanbod in dit nieuwbouw project.

  • Detailinfo
  • Financieel
3443543
€ 284.000
In aanvraag
In aanvraag
/
Niet van toepassing
/
/

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

Bedrijfsgebouw Te huur
Bewaar

Ingelmunster

€ 750

Herenhuis Te koop
Bewaar

Aalst

€ 550.000

Garage Te huur
Bewaar

Dendermonde

€ 25

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Dour in je mailbox

End Code