2 slaapkamerappartement met eigen inkom.
Gepubliceerd op
15-1-2025
Appartement met 2 slaapkamers op verdieping 1.
Dit appartement is gelegen op de eerste verdieping in residentie Jacob met een eigen inkom via de Gevangenisstraat 10. Het appartement is gelegen op een uiterst centrale ligging in Ieper en dit op maar liefst 50m van de grote markt. Talrijke winkels, diensten, horeca, openbaar vervoer en parking zijn in de directe omgeving.
De grote troef is hier de eigen inkom, het appartement is te bereiken met een vaste steektrap. Het grote voordeel is dat er niet mee moet betaald worden in de kosten van de lift wat wil zeggen lage syndicikosten.
Verder is inbegrepen een zeer ruime kelderberging van maar liefst 30m².
Het appartement heeft volgende indeling:
Zeer ruime, lichtrijke leefruimte met geïnstalleerde open keuken met berging. Apart toilet en verder is er de ruime badkamer en 2 slaapkamers.
Dit appartement is geschikt voor:
- investeerders en met een aantrekkelijk netto rendement van 2,94%. Dankzij zijn ideale ligging wordt dit appartement steeds vlot verhuurd.
- voor eigen gebruik
Indeling :
Badkamer
,
Berging
(2) ,
Inkomhal
,
Keuken
,
Leefruimte
,
Slaapkamer
(2) ,
Toilet