Nieuwbouw huis te koop in Oostende Elisabethlaan 210 / W2

Bewaar
325.000
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Residentie Sea Drive

Gepubliceerd op 3-1-2025

Nieuwbouw huis met 3 slaapkamers.

Residentie Seadrive omvat 20 stijlvolle appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers, (61m2 tot 127m2) en zijn allemaal voorzien van zongerichte terrassen. Op de hoogste verdieping bevindt er zich een uniek dakappartement met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 51m2.

De residentie is gelegen op een boogscheut van het strand van Mariakerke-bad en op fiets- en wandelafstand van het centrum van Oostende, die ook vlot bereikbaar is via het openbaar vervoer.

In de Honoré Borgersstraat worden er eveneens 2 grondgebonden woningen met 2 en 3 slaapkamers en terrassen voorzien, ideaal als starterswoning of als investering.

Er zal overal gebruik gemaakt worden van alle hedendaagse en duurzame technieken zoals een warmtepompsysteem en vloerverwarming.

Er is ook een ruime fietsenstalling aanwezig en u heeft de mogelijkheid tot de aankoop van een afzonderlijke berging, staanplaatsen en garageboxen op de gelijkvloerse verdieping en – 1 verdieping.

Aarzel niet en contacteer ons voor meer informatie!

Indeling : Badkamer , Berging , Inkomhal , Keuken , Leefruimte , Slaapkamer (3) , Terras , Toilet

Bekijk het volledige aanbod in dit nieuwbouw project.

  • Detailinfo
  • Financieel
3926704
€ 325.000
145,15 m²
163,00 m²
2025
Ja conform
In aanvraag
In aanvraag
30
Nee
Bouw vergund
Woongebied
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Nee
Nee

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

huis Te koop
Bewaar

Oostende

€ 329.000

huis Te koop
Bewaar

Oostende

€ 325.000

Woning Te koop
Bewaar

Oostende

€ 349.500

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Oostende in je mailbox

End Code