Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat. Meer info

Gronden, bouwgronden te koop in Ath (België)

Grond

Appartement Te koop
Bewaar

Oostende

€ 495.000

Huis Te koop
Bewaar

Oostende

€ 495.000

Appartement Te koop
Bewaar

Oostende

€ 279.000

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127095,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127096,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127097,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127104,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127105,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127106,

Distelvinkendreef 19, Lettelingen, ref. 2208190,

Deze bouwgrond +/-43a is uniek en zeldzaam in het exclusieve Bois de Strihoux te Lettingen : rustig gelegen, op het einde van de straat, in een bosrij...

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127098,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127099,

Rue Des Sports, Aat, ref. 2127100,

Rue Grand Canton x, Dergneau, ref. 2254438,

UNIEK gelegen LOT BOUWGROND op 986 m2 voor een open bebouwing in het landelijke Dergneau! De open bebouwing dient te worden gebouwd met 2 bouwlagen nl...

Rue Grand Canton 1, Dergneau, ref. 2254454,

Te Dergneau, heel landelijk gelegen ligt dit lot van 1044 m2 voor een OPEN BEBOUWING, de oriëntatie is zuidwest! De open bebouwing dient te worden geb...

Rue D'Ellignies 2, Aubechies, ref. 2216352,

In Aubechies, deelgemeente van Beloeil in de provincie Henegouwen, biedt Danneels twee grote villapercelen te koop aan. Deze bouwgronden zijn respecti...

Vloesberg, ref. 2237096,

Mooie bouwgrond midden in de heuvels van le pays des Collines in een groene omgeving.  Drie intéressante troeven : 1/ de grond is volledig omheind en ...

Gzb te koop in Elzele
Bewaar

50.000 - 75.000

La Tombelle 2, Elzele, ref. 704391,

Lot voor open bebouwing. Prachtige rustige, groene ligging vlakbij centrum Ronse. Vrije keuze architectuur. Contacteer ons voor meer info: /ellezelles...

Gzb te koop in Elzele
Bewaar

50.000 - 75.000

La Tombelle 2, Elzele, ref. 704392,

Lot voor open bebouwing. Prachtige rustige, groene ligging vlakbij centrum Ronse. Vrije keuze architectuur. Contacteer ons voor meer info: /ellezelles...

Lettelingen, ref. 819560,

Groep Huyzentruyt biedt 10 bouwgronden zonder bouwverplichting aan. Deze zijn nabij het station van Enghien en kennen een geode verbinding met de N7/E...

Suggesties