Woning te koop Roeselare Handboogstraat 5

Bewaar
185.000
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Opbrengsteigendom met uitzonderlijk rendement!

Gepubliceerd op 4-2-2025

Woning.

Opbrengsteigendom bestaande uit twee vergunde appartementen. Het pand ligt op een goede ligging in centrum Roeselare dichtbij alle voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer

Deze opbrengsteigendom heeft een appartement op het gelijkvloers van 91m 2 bestaande uit: Gemeenschappelijke inkomhal, woonkamer, keuken, nachthal, twee slaapkamers en een badkamer.
Dit appartement geniet van dubbele beglazing in PVC en centrale verwarming met condenserende ketel. EPC label - D, niet renovatie plichtig.

Het tweede appartement op het eerste verdiep van 78 m 2  heeft een indeling als volgt: gemeenschappelijke inkomhal, eet- en leefruimte, keuken met doorgang tot de badkamer en slaapkamer.
Dit appartement geniet tevens ook van dubbele beglazing in PVC, centrale verwarming met condenserende ketel. EPC label - E, renovatie plichtig!

Deze opbrengsteigendom is momenteel verhuurd aan €915,00, wat resulteert in een uitstekend rendement van 4,1%.

  • Detailinfo
  • Financieel
3927791
Huurovereenkomst te respecteren
€ 185.000
157,00 m²
133,00 m²
Nee
In aanvraag
In aanvraag
Nee
/
Woongebied
Niet van toepassing
Nee
Nee
Niet overstromingsgevoelig
Klasse A
Klasse A
Niet van toepassing

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

Huis Te koop
Bewaar

Roeselare

€ 179.000

Woning Te koop
Bewaar

Roeselare

€ 159.000

Huis Te koop
Bewaar

Roeselare

€ 165.000

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Roeselare in je mailbox

End Code