Huis te koop Veurne Nieuwpoortkeiweg 10

Bewaar
722.000
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Unieke woning in Veurne centrum

Gepubliceerd op 8-1-2023

Huis met 6 slaapkamers.

Bent u op zoek naar een unieke en luxueuze woning in Veurne? Zoek niet verder, want we hebben het pand van uw dromen gevonden! Deze prachtige woning heeft alles wat u zoekt en nog meer. De woning is voorzien van een ommuurde tuin en een atelier van 80 vierkante meter. Daarnaast is er ook een winkelruimte aanwezig, wat de mogelijkheid biedt om een eigen zaak te runnen. De leefruimte is voorzien van hoge ramen, wat zorgt voor veel lichtinval en een ruimtelijk gevoel. Bovendien zijn er zonnepanelen aanwezig, wat bijdraagt aan het energiezuinige karakter van de woning. De luxe binnenschrijnwerk en de vele sierelementen zorgen voor een chique uitstraling.
Maar dat is nog niet alles: de woning heeft ook een enorme zolder en kelder. Deze ruimtes bieden veel extra opbergmogelijkheden en kunnen ook dienen als extra leefruimte. Er is zelfs een studiokamer aanwezig op de zolder.
De woning bevindt zich op een toplocatie in Veurne, wat betekent dat u dicht bij alle voorzieningen bent. Bovendien kan het pand ook dienen als vakantiewoning, dus het is een ideale investering voor mensen met ervaring in deze.
Kortom, dit is een unieke kans om een prachtige woning te bezitten in een top locatie. Neem snel contact op om een bezichtiging te regelen. U zult versteld staan van alle mogelijkheden die dit pand biedt.

Indeling : Badkamer (3) , Slaapkamer (6) , Toilet (3) , Tuin
  • Detailinfo
  • Financieel
3395966
€ 722.000
436,00 m²
605,00 m²
354 kWh/m²
icon epc epc_D
20120815-0001186033-0000000006-3
Nee
/
Woongebied
Niet van toepassing
Ja
/
Niet overstromingsgevoelig
Niet van toepassing

Welke rente krijgt uw buurman?

Benieuwd welke rentevoet anderen kregen voor hun woonkrediet? Kijk snel op renteopdevoet.be Deel uw rentevoet op renteopdevoet.be

Suggesties

Gelijkaardige panden

Woning Te koop
Bewaar

Koksijde

€ 700.000 - 800.000

Villa Te koop
Bewaar

Koksijde

€ 700.000 - 800.000

Villa Te koop
Bewaar

Koksijde

€ 700.000 - 800.000

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Veurne in je mailbox

End Code