Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat. Meer info

Immo te koop in Vossem (3080) (Tervuren)

3080 Vossem

Bel-Etage
Bewaar

490.000

Appartement te koop Vossem, ref. 1859037
Bel-Etage met 5 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 160 m².

Nieuwe en ruime bel-etage woning landelijk gelegen op de grens met Tervuren/Vossem. De woning bestaat uit een inkomhal, garage (50 m²) en deur naar tu...

Bekijk het volledige aanbod te koop in Tervuren (incl. deelgemeenten).

Bekijk ook deze eigendommen te koop in de buurt van Vossem

Tervuren, ref. 1879516,
Nieuwbouw Woning met 3 slaapkamers
Bewoonbare oppervlakte: 160 m².

Nieuwbouwwoning ruwbouw winddicht inclusief alle kosten dwz ruwbouw, dak incl 14 zonnepanelen, ramen PVC, met K-peil lager dan 30, architect, veilighe...

Tervuren, ref. 1469140,

Wij bieden een uniek gelegen grondig te verbouwen woning te koop aan, MET VERGUND PROJECT! De bouwvergunning geeft toelating tot het laten optrekken v...

Tervuren, ref. 1057635,

Tervuren, ref. 1057655,

Tervuren, ref. 1057664,

Tervuren, ref. 1057764,

Tervuren, ref. 1057767,

Tervuren, ref. 1057788,

Suggesties